trečiadienis, gegužės 18, 2011

Pasiaiškinimai

* * *
Tarpuvartėje sutikęs pilieti S.K. aš pasimečiau ir vietoj "labas vakaras" pasakiau "atiduok pinigus", nes apie juos tuo momentu galvojau.
* * *
Aš nesumokėjau už motociklą troleibuse kaip už bagažą, nes tai joks bagažas, o motociklas. Kontroliere apvadinau nešvankiais žodžiais, nes visas 15 stoteliu ji gadino man nervus. Prašau atsižvelgti, kad motociklą salone užgesinau.
* * *
Kai man įkando piliečio T.L. šuo, aš nekreipdamas dėmesio į skausmą pasiėmiau beisbolo lazdą ir išėjau i kiemą žaisti beisbolo. Šuo puolė beisbolo kamuoliuką tuo momentu, kai aš daužiau į kamuoliuką.
* * *
Išgirdęs riksmą "padėkite!!!" aš priėjau ir neišsiaiškinęs kas rėkė, padėjau piliečiams F.V., R.U., G.A., S.S. ir L.S. mušti pilietį B.B. Tai buvo ne pikti kėslai, o paprasčiausia mano klaida.
* * *
Savo žmona pusplikę aš ne vaikiausi po kiemą, o tik norėjau apkabinti ir pabučiuoti. Ji to nesuprato, todėl pradėjo rėkti. Kirvį pasičiupau, kad vaikai su juo nežaistu.
* * *
Visus automobilius kieme aplaužiau, nes kiemas neapšviestas, todėl netyčia užkliuvau tamsoje.
* * *
Muzikantų aš nemušiau, tik prašiau padainuoti daina, kurios jie nemokėjo.
Paaiškinu - aš ne specialiai. Tai tik dėl mano chuliganišku paskatų.
* * *
Mėčiausi iš penkto aukšto kiaušiniais, nes sieloje jaučiuosi dar jaunas.
* * *
Kai sudaužiau G.E. automobilį, norėjau nuraminti jį ir draugiškai paplojau jam per petį. Iš kur galėjau žinot, kad jis ką tik susilaužė raktikaulį.
* * *
Prasidėjo lietus, o aš neturėjau skėčio, todėl iš smėlyno ištraukiau "grybą". Vaikai per lietų vis tiek nežaidžia.
* * *
Į darbą atėjau girtas todėl, kad nepadaryčiau pravaikštos.
* * *
Aš, apsaugos darbuotojas F.B, paaiškinu, kad nuo 14 iki 16.30 miegojau namuose su direktoriaus sekretore, todėl pasakyti, kas paėmė dokumentus nuo direktoriaus stalo, negaliu.

Komentarų nėra:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai