ketvirtadienis, sausio 29, 2009

Kūdikio lūpomis

Rusijos televizijos kanale RTR buvo laida "Kūdikio lūpomis", kurioje nuo 4 iki 9 metų amžiaus vaikai aiškino įvairių žodžių reikšmes. Tai kai kurie vaikų išaiškinimai.

Uodega:
"Ji pritaisyta gyvūnams iš užpakalio. Pavyzdžiui, kur baigiasi karvė, tai ji prasideda" (Olia Lučkova, 4 metai)

Laimė:
"Vaikams ji būna pusė per pusę, kadangi mama tai bara, tai ledus perka"
(Zulfija Chakimova, 8 metai)

Televizijos serialai:
"Jie daugiausia patinka moterims, kadangi ten vyksta daug visokių nuostabių dalykų. Pavyzdžiui, vyrus žudo ne po vieną, o po kelis iš karto" (Arina Tabakova, 7 metai)

Skalbimo milteliai:
"Paprastai juos pila į skalbimo mašiną. Tačiau kas bus, jeigu jų įpilti į sriubą, aš nežinau, nes dar nebandžiau" (Daša Ušakova, 8 metai)

Stiuardesė:
"Ji būtinai turi būti liesa. Nes jeigu ji būtų stora, tai lėktuve įstrigtų tarp sėdynių praėjime. Pilotui tektų ateiti ir išstumti ją per visą praėjimą, o tai nelabai patogu" (Daša Levina, 7 metai)

Pilvas:
"Tai labai svarbi žmogaus vieta. Ten sudedami makaronai, kompotas, barščiai. Tarp viso šito tenai dar kažkur ir širdis yra" (Galia Šaulova, 5 metai)

Elektrinis arbatinukas:
"Jo į žygius neima, kadangi miške yra sunku rasti elektros rozetę" (Julia Pankova, 7 metai)

Nemiga:
"Ji būna jaunamartėms prieš vestuves. Guli ji naktį ir galvoja: "O kokia rytoj bus mano suknelė? Graži, ar negraži? O svarbiausia - koks rytoj bus mano vyras?" (Maša Sinelnikova, 7 metai)

Aristokratai:
"Jeigu jiems pasiūlyti pašvinkusią mėsą, ar sužiedėjusią duoną, arba sugižusį pieną, tai jie paprastai atsisako. Sako, kad šito nemėgsta. Tokie jie inteligentiški žmonės" (Julia Šutilova, 7 metai)

Būrimas:
"Iš pradžių aš galvojau ištekėti už Jašos, bet vėliau nusprendžiau išsiburti, ar man netekėti už Liovos. Gavosi, kad geriau man draugauti su Antonu" (Maša Solnceva, 6 metai)

Gurmanas:
"Tai žmogus, kuris gali iš skonio nustatyti, ko trūksta. Pavyzdžiui, pavaišinsite jį pyragu, jis paragaus ir pasakys: "O kur iš pyrago avietės dingo?" (Marina Sokolskaja, 9 metai)

Džentelmenas:
"Tai tas pat, kas ir ledi, tiktai vyras" (Tolia Mirnyj, 6 metai)

Maistas:
"Skaniausiai tai pavyksta močiutei. Mama irgi neblogai gamina. Užtat tėtis duoną gerai raiko" (Vera Kustejeva, 7 metai)

Žmona:
"Tai mergaitė, kuri gamina vyrui pietus, skalbia marškinius ir prižiūri jo vaikus" (Andrej Pičugin, 6 metai)

Vyras:
"Su šiuo žodžiu sunku, kadangi su juo labai daug rūpesčių... Išlaidos didelės. Šis žmogus gali tave ir nuvilti: pavyzdžiui, iš pradžių jis buvo geras ir gražus, o po to, kai jūs su juo susituokėtete, jis tapo piktas ir storas." (Kiril Abakumov, 7 metai)

Jaunikis:
"Taip dėdes vadina iki tol, kol jie apsiveda. O po to, kai jie apsiveda, juos jau vadina visokiais kitokiais įvairiais žodžiais" (Ania Glebova, 9 metai)

Įsimylėjęs:
"Pavyzdžiui, vyras paskui žmoną vis vaikščioja, vaikščioja, akių nuo jos nenuleidžia visą dieną. Tada jinai pradeda spėlioti, ar tiktai jis jos neįsimylėjęs" (Marina Kazakova, 8 metai)

Intuicija:
"Tas, kas ją turi, tas prie durų priėjęs iš karto žino, kas jo už jų laukia. Dėl to jis iš anksto išsitraukia pistoletą ir įėjęs iš karto be žodžių pradeda šaudyti" (Fedia Voroncovas, 8 metai)

Kruizas:
"Tai tokia kelionė, po kurios vyrams ir moterims dažnai tenka tuoktis"
(Lena Radkovskaja, 7 metai)

Manekenė:
"Tai tokia sunki profesija, kadangi reikia visą laiką laikytis dietos ir greitai nusirenginėti" (Irina Mazunova, 9 metai)

Avižinė košė:
"Labiausiai ją mėgsta anglai. Kaip jie valgo tą šlykštynę, supratimo neturiu" (Tania Kuzminskaja, 9 metai)

Poetas:
"Pas jį mūza ateina, o po to vėl išeina. O jis pusiau patenkintas, pusiau nusivylęs. Patenkintas, kad atėjo, o nusivylęs, kad jam vėl visus metus reiks jos laukti" (Ženia Novikovas, 9 metai)

Pseudonimas:
"Tai artistai susigalvoja sau kokius nors gražius vardus, kad afišose rašyti. O jų pačių vardai negražūs. Būna ir pas rašytojus: parašo kokius nors eilėraščius, o pasirašo kito rašytojo vardu" (Ženia Pak, 7 metai)

trečiadienis, sausio 28, 2009

Viduramžio krizė

Esu jau 36 metai kaip vedęs. Vieną dieną pažiūrėjau į savo žmoną ir sakau: "Brangioji, prieš 36 metus mes turėjome nušiurusį butą, neturėjome mašinos, neturėjome televizoriaus, neturėjom pinigų ir miegojom ant išskleidžiamos sofos. Bet kiekvieną vakarą aš guldavausi su karštai atrodančia 18-mete.
Dabar, mes turime nuostabų namą, dvi mašinas, karališko dydžio lovą, pinigų ir plokščio ekrano televizorių. Bet aš miegu su 54m. amžiaus moterim. Man atrodo, kad aš savo pareigą atlikau, o tu savas apleidai."
Mano žmona labai supratinga moteris. Ji pasiūlė man susirasti 18-metę merginą, ir ji patikino padarysianti viską, kad aš vėl gyvenčiau nušiurusiame bute, be mašinos, televizoriaus, pinigų, ir vėl miegočiau ant išskleidžiamos sofos.
Argi pagyvenusios moterys ne nuostabios? Jos tikrai žino kaip išspręsti vidurio amžiaus krizę...
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai