penktadienis, balandžio 11, 2008

Egzas

Klaipėdos univere buvo 4 studentai, kurie labai gerai mokėsi. Artėjo chemijos egzas. Jis turėjo būti pirmadienį 8 valandą ryto. Bet visi buvo tokie tikri savo sėkme, jog nusprendė baliavoti ir nuvarė į Vilnių pas draugus pagerti. Ir taip užgėrė, kad sekmadienį užmigo ir atsikėlė pirmadienį tik apie 12 valandą. Į egzaminą, aišku, nespėjo, bet pagalvojo, kad sumeluos destytuvui ir gal kažkaip praeis.
Nuvarė pas destytuvą ir sako, kad savaitgali buvo pas draugus Vilniuje, mokėsi, norėjo dar labiau pagilinti savo žinias, bet grįžtant iš Vilniaus sprogo mašinos ratas, neturėjo atsarginio ir nerado kas jiems padetų. Užtat jie ir pavėlavo į egzaminą. Dėstytojas pagalvojo ir sako:
- Ok. Galit ateiti rytoj ir perlaikyt egzą.
Studentai patenkinti, pasimokė dar iš vakaro ir kitą rytą eina į egzą.
Dėstytojas pasodino juos į atskiras patalpas, uždare duris.
Išdalino užduotis. Testas buvo už 100 taškų. Ant pirmo puslapio buvo užduotis už 5 taškus, kurią be problemų visi atliko. Antrame puslapyje buvo tik vienas klausimas už 95 taškus:
- "Kuris ratas"?

ketvirtadienis, balandžio 10, 2008

Eutanazija

Kartą su žmona sėdėjom prie TV, kalbėjom apie gyvenimą... ir kažkaip pasisuko kalba apie eutanaziją... Aš pažiūrėjau savo žmonai į akis ir pasakiau:

- Niekada neleisk mašinai palaikyti mano gyvybę. Jei kada taip atsitiks kad gulėsiu prikabintas prie įvairių mašinų ir priklausomas nuo išorinių serumų, ir jei tik tai palaikys mano gyvybę, bei nebebus mano kūne sielos... prašau padaryk viską kad atjungtum mašinas ir leistum man numirti.

Staiga žmona nusišypsojo ir priėjo prie manęs...

Tada ji atjungė TV, kabelinę, internetą, DVD, kompiuterį, telefonus, muzikos centrą, ipod`ą, xbox`ą ir išmetė visą alų!!!

Baisu!!! Aš vos nenumiriau!
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai