ketvirtadienis, sausio 18, 2007

Valstybės tarnautojai

Kabinete trise, vienas dirba, kas? Du valstybės tarnautojai ir ventiliatorius.

Tarnautojas sako viršininkui, „Norėčiau, kad Jūs man padidintumėte atlyginimą, nes manimi jau domisi trys didelės organizacijos".Viršininkas nusigąsta ir klausia „Kokios?". Tarnautojas: „TEO, seniūnija ir elektros tinklai..."

Kurią savaitės dieną valstybės tarnautojas turi daugiausia darbo? Pirmadienį, nes reikia iš karto nuplėšti tris kalendoriaus lapus.

Geriausias vyras – valstybės tarnautojas. Jis niekada negrįžta pavargęs, o visus laikraščius būna perskaitęs dar ryte.

Kam valstybės tarnautojui reikalingi akiniai?Tam kad užsnūdęs į pieštuką nesusižeistų akies.

Trys berniukai susiginčijo, kieno tėtis yra greičiausias. Pirmas sako: „Mano tėtis yra lenktynininkas, jis tikrai yra pats greičiausias!" Antrasis sako: „Pamiršk tai! Manasis yra karinių oro pajėgų lakūnas, jis yra daug greitesnis!" Trečiasis sako: „Ne, mano tėvelis yra dar greitesnis!" Pirmieji du: „Ir kaip jam tai pavyksta?" Trečiasis sako: „Jis yra valstybės tarnautojas!" Pasigirsta juokas. Trečiasis sako: "Ne, iš tiesų! Jis yra toks greitas, kad nors penktadieniais dirba iki keturių, namie būna jau trečią valandą."

Valstybės tarnautojas rado savo kabinete stebuklingą lempą. Patrina ja ir staiga išlindęs džinas taria: „Užduok tris norus". „Norėčiau šalto alaus – tuoj pat", - net nesusimąstęs ištaria tarnautojas. Alus staiga atsiranda. Kuo greičiau valstybės tarnautojas sako kitą norą: „Norėčiau atsidurti negyvenamoje saloje su gražiausia pasaulio moterimi." Ir noras išsipildo. „Čia tai gyvenimas," – sako vyrukas ir užduoda paskutinį norą:„Norėčiau niekada nebedirbti" Ir.. sugrįžta į savo kabinetą.

Interesantas: „Pas jus čia daug musių" Valstybės tarnautojas: „Taip, o jei tiksliau – 317".

Ką bendro turi valstybės tarnautojas ir Robinzonas Kruzas? Abu laukia penktadienio.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai