penktadienis, spalio 13, 2006

Senstam..

Vyras iš komandiruotės anksčiau grįžta namo. Iškart atidaro spintą, pažiūri, o ten - nieko. Pažiūri po lova, pažiūri už užuolaidos - irgi nieko. Apieško visą butą - vis vien nieko neranda. Tada prisėda prie stalo, išsitraukia butelį konjako, įpila stikliuką sau, stikliuką žmonai ir taria:
- Na ką, brangioji... Sensti, ar ne?

ketvirtadienis, spalio 12, 2006

Triušiukai

Miela mažytė mergytė atstryksi į gyvūnėlių parduotuvę ir mielu balseliu klausia:
- Atsiprašau, ar tulite mažų triušiuku?
Išsišiepęs pardavėjas priklaupia ant vieno kelio:
- Oi kokia tu miela melgytė! Gal nolėtum mažo balto triušiuko? O gal tau patiktu tas mažiukas juodas pūkuotas triušiukas? Ar gal va tas rudas mielas triušiukas?
Mergyte pasiremia į kelius, palinksta arčiau pardavėjo ir ramiai atsako:
- Aš tikrai manau, kad mano pitonui visiškai nusispjaut…

pirmadienis, spalio 09, 2006

Vedęs...

Rytas. Vyras pabunda siaubingai skaudančia galva ir nesupranta, kaip atsidūrė namie, savo lovoje, apsivilkęs savo pižamą. Šalia lovos stiklinė vandens, tabletė nuo pagirių ir raštelis: "Mielasis, kai prabusi išgerk vaistus, pusryčiai ant stalo, nieko nedirbk, pailsėk. Bučiuoju. Tavo mylinti žmona".
Kupinas įtarimų vyras išgeria tabletę, nusipurto ir eina į virtuvę. Ten ant stalo pusryčiai kaip karaliui, namai blizga, kvepia, tiesiog rojus.
Svetainėje randa sūnų tyliai beskaitantį.
-Sūneli, imk 10 litu, pasakyk teisybę, kas per stebuklai mūsų namuose vyksta?
-Nieko tokio, tėveli. Vakar grįžai kaip visuomet po algų keturiomis ir praktiškai be sąmonės. Dužo kelios lėkštės, skraidė batai, tačiau kai mamytė verkdama bandė miegamajame tave nurengti, tu ją atstūmei šaukdamas "atstok gyvate, aš vedęs"!!! Rytą mamytė po namus kaip ant sparnų skraidė!
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai