trečiadienis, gegužės 31, 2006

Moterų pasisakymai apie savo partnerius

Janina:
Mano vaikinas puikus, aš jį myliu ir seksas su juo man patinka. Bet aš esu labai higieniška, o jis kažkur perskaitė, kad po sekso su moterim reikia apsikabinti ir gulėti. Gal ir nieko, bet po pusės valandos aš imu galvoti, ar mes jau prilipome tiek, kad neatsiplėšime vienas nuo kito?

Mania:
Mano vaikinas, darydamas kunilingą, prunkščia, čepsi ir vaitoja, aišku, jis daro tai gerai, bet man vis kyla jausmas, kad jis išvalgys mano gimdą...

Tatjana:
Aš ėmiau susitikinėti su apipjaustytu vyriškiu, jo varpa tokia panaši į šparagus, sekso metu aš negaliu apie tai negalvoti, man vis kyla mintys apie virtus šparagus, šparagų padažą ir panašiai, aš dėl to negaliu su juo patirti orgazmo.

Nataša:
Mane labai nervina dažnas pozų kaitaliojimas, jaučiuosi kaip kokia guminė lėlė, o jis vaizduoja supermeilužį, išsuka man kojas.

Nadia:
Man nepatinka, kai vaikinai mineto metu už plaukų tampo mano galvą ir patys judina klubais, sukišdami man tiesiog į gerklę, nuo to gali supykinti, ir tai, kaip čia pasakius, kažkaip žemina.

Vera:
O aš vieną kartą kunilingo metu pažvelgiau į savo vyrą, o jis guli ir kojomis mosikuoja, kaip kūdikis, aš ėmiau taip juoktis... Dabar kiekvieną kartą stengiuosi nežiūrėti ir vis viena nesusilaikau nesusijuokusi, negaliu.

Svetlana:
Mano vyras sekso metu graužia mano ausį, bandžiau jam tai sakyti, bet jis kaskart užmiršta ir taip apgraužia man ausį, kad ta pusę savaitės būna sutinusi, paskui vaikštau su ausimis, kaip Kūlverstukas.

Sonia:
O mano vyras kelias valandas mane glamonėja visaip per drabužius, ir vis nepradeda nurenginėti, nervai nelaiko. Kartą, kai supratau, kad vėl kelias valandas glamonės, iškart pati nusirengiau, tai dabar mane laiko šliundra.

Zoja:
Mano vyras sekso metu atrodo taip graudžiai graudžiai, tokios akys, kaip mušamo šuns, ir kai jis priartėja prie orgazmo, jam pradeda varvėti seilės, ir tos seilės varva man ant veido, ant ausų, ant krūtinės, kaip iš krano. Ir kiek jam tai besakyčiau, jis vis aiškina, kad tai netyčia, jo toks refleksas.

Liuda:
O mano vyras mėgsta daryti kunilingą, ir man tai patiktų, bet jis nuolat sloguoja, ir ištepa mane visą snargliais, prisnargliuoja man į vidų, man greitai tenai pačiai sloga atsiras... Sakiau jam, kad šnypštųsi nosį, bet tai menkai padeda.


Liza:
Mano vyras kunilingo metu įsikanda tenai dantimis ir kramto ir dar, įsikandęs tampo, o aš bijau net krustelėti, nes baisu, kad nuplėš lūpas...

Ania:
O mano vyras pradeda seksą, paskui sumąsto, kad reikia užsimauti prezervatyvą. Atsikelia, iš lėto nuleidžia kojas nuo lovos, apsimauna šlepetes, uždega šviesą, nueina prie spintos, ją atidaro, ištraukia prezervatyvų pakelį, apžiūri, atplėšia, pažiūri prezervatyvą prieš šviesą, pripučia, išleidžia orą, ant spintelės padeda pakuotę, užsimauna, tada atsisuka į mane... Ir visa tai daro kažkaip labai oriai ir tylėdamas...

Nina:
Mano vyras į mane nuolat žiūri, kaip į kokią durnę. Tiesiog, žiūri ir viskas. Kartais - mane nurengia ir paskui žiūri, tokiu žvilgsniu, kaip į kokią durnę. Negaliu pakęsti, kai į mane taip žiūri.

Marina:
Aš susitikinėjau su vienu vaikinu, tai kai jau priartėjau prie orgazmo, jis tik capt ir užkimšo man burną ranka. Galvojau, gal kas už sienos yra, ar ką... Kitą kartą - vėl tas pat. Paklausiau, kodėl jis taip daro, o jis sako, kad jei merginai užkemši orgazmo metu burną, tai jos orgazmas dvigubai sustiprėja.

Katia:
O aš lovoje nuolat tyliu ir dėl to nervinuosi, ir galvoju, ką čia pasakius, ir niekaip nesugalvoju, o jei sugalvoju, tai nedrįstu ir niekaip nesigauna apie nieką kalbėti, galų gale taip susinervinu, kad dingsta visas noras.

Lilia:
Aš kartą turėjau tokį vaikiną, jis į mane įeidavo kokiu trečdaliu, ir atgal, vėl truputį, ir atgal... Ir taip - valandą laiko. Ir dar sakydavo: "aš taip galiu daugiau, nei valandą, ar tiesa, kad malonu?". Niekšas.

Nastia:
Aš negaliu pakęsti, kai darau minetą, o jis rankas užsideda sau už galvos ir guli, atseit "Na, parodyk, ką moki".

Vera:
O mano vyras pradeda mane glamonėti per miegus, truputį pačiupinėja ir pradeda, o aš tuo tarpu dar nesusijaudinusi, man skauda, o jis tuo metu miega! Atsibunda tik kai baiginėja ir sako, kad neatsimena, kaip pradėjo, na kas per seksas su lunatiku?

Elizaveta:
O mano vyras mėgsta žiūrėti futbolą per televizorių, ir tuo metu tempiasi mane ant sofos, o paskui kai per rungtynes jo komanda įmuša įvartį, jis ir baigia, rėkdamas ir taškydamasis seilėmis, negaliu,
nenormalus kažkoks.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai