pirmadienis, kovo 27, 2006

Reklama

Mano vyras dievina picą, o man lieka dėmės ant marškinių. Gerai, kad yra naujieji skalbimo milteliai. Įberiu jų šiek tiek į tešlą ir vyras nebedievina picos, o man nebereikia skalbti dėmių.

Tikriausiai žinote, kad oda apie akis yra ypatingai jautri. "Ponds" institutas rado išeiti. Mes galime persodinti jūsų akis į ne tokią jautrią vietą.

"Nizoral", skirtingai nei kitos priemonės nuo pleiskanų, naikina plaukus - pleiskanų atsiradimo priežastį.

Pasibaigus mokslo metams Vilaribos ir Vilabadžo gyventojai nutarė surengti puotą ir šventę. Kai puota baigėsi, Vilabadžo gyventojai čiupo plovikli "Fairi" ir puolė šveisti indus. Na, o Vilariboje tuo metu linksmybes tęsėsi, nes jie naudojo vienkartinius indus ir jiems nusispjaut į visus ploviklius.

Muilas sausina oda. Todėl prausdamiesi naudokite ir vandenį.

Anksčiau mano plaukai buvo sausi ir negyvi, o išplovus galvą naujuoju šampūnu, jie dabar visada šlapi ir juda.

Visose "Rimi" parduotuvėse ieškokite rodyklių su užrašu "Pigu - perku!". Niekur kitur negausite pigiau tokiu gražių rodyklių.

Visapusei burnos priežiūrai vien dantų pastos ir šepetuko nepakanka. Reikia dar ir burnos su dantimis.

Naudokitės nauju losjonu po skutimosi. Pasirinkite vieną iš keturių vyrišku aromatų - prakaito, tabako, alaus arba neskalbtų kojinių.

Anksčiau aš nedėvėdavau savo mėgstamų kelnaičių, kad jų nesutepčiau. Bet išmokau naudotis tualetiniu popieriumi ir dabar aš galiu dėvėti savo mėgstamas kelnaites, kada tik noriu.

Komentarų nėra:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai