penktadienis, gruodžio 09, 2005

Moteris vyrų kolektyve

Pirmas mėnuo.
Labas. Koks siaubas - aplink vieni vyrai! O aš viena (ir tarp jų yra simpatiškų)! Išprotėt galima, mini neužsivilksi (tai tas pats kas nuogai būti), pagalbos nepaprašysi (neatsiginsi ilgai), pasisiot nenueisi (prie kartoninių tualeto durų visą laiką keli vyrai rūko (ir tarp jų yra simpatiškų)). Visi įtemptai dirba įrėmę žvilgsnius į monitorius, su drauge telefonu nepaplepėsi, visi tik apie darbą juo šneka, į saitą apie pėdkelnes neįlysi ir forume Dženifer Lopes neaptarsi...

Antras mėnuo.
Lyg ir nieko. Sisioti galima nueiti i kitą skyrių, saite apie pėdkelnes sėdėti galima, jei veidą nutaisai šaltą, kaip plyta. Dženifer reitingas čia žemas, labiau domimasi kažkokia Anita Blond. Visos kalbos apie žiemines padangas, tepalus, kompiuterius. Mano Peguot visiškai suniekintas, padėti nieks nebeskuba ir simpatiškų vyrų gerokai sumažėjo...

Trečias mėnuo.
Gyventi galima. Pasirodo, Anita Blond tai vokietė su 10 numerio krūtine, prieš ją Dženifer iš tiesų ne kas. Alyvos geresnės sintetinės, saitas apie pėdkelnes visiems patiko, draugė taip pat... Mini galima vilkėti, simpatiškų vyrų liko tik vienas ir žodžiai "berniukai, aš einu pasisioti", nuveja
rūkorius nuo tualeto durų. Pasirodo frazė telefonu "aš antrame lygyje" visai nesusijusi su darbu!

Šeštas mėnuo.
Visi savi. Automobilį pakeičiau į normalesnį, padangas ir tepalus taip pat. Dženifer per storas užpakalis, vakar aplošėme su vyrukais kitą skyrių ir iš jų dabar priklauso dėžė alaus. Užsakinėjom prostitutes internetu, konsultuoju - kurios krūtinės silikoninės ir kaip atskirti. Nei vieno simpatiško veido ir sisiot einu garsiai visam skyriui pranešusi...

Metai.
Brolyčiai! Pakeičiau kompui smegenis, aplošiau saviškius, apgėriau adminą. Ar ne laikas keisti darbą???

ketvirtadienis, gruodžio 08, 2005

Super pardavėjas

Ateina žmogelis penktadienį pas parduotuvės savininką ir sako:
- Noriu dirbti pardavėju.
- Ar turite šio darbo patirties?
- Ne... bet labai noriu dirbti, ir žinokit, jaučiu, kad man tikrai pasiseks!
Hmm... savininkas galvoja - savaitgalis, gal nieko blogo neatsitiks.
Gerai, įdarbino jį. Ateina pirmadienį apakęs ir nieko nesupranta: per savaitgalį padaryta pusmilijoninė apyvarta, visas supermarketas nušluotas.
Pasikviečia naująjį pardavėją ir klausia:
- Tai kaip čia tu viską pardavei?
- Tai va, ateina šeštadienio rytą žmogus pirkti meškerės. Aš ir sakau: "tai gal ir kėdutę nusipirkit - negi stovėdamas žvejosite. O tai negi nuo kranto? Nusipirkite kokią valtelę, va ten, pas mus, žiūrėkite, visokių yra. Antra vertus, mums jau ne po šešiolika metų, negi taip ir vargsite irkluodamas? Nusipirkite kokią su motoriuku, kad normaliai būtų. Gerai, bet motorinę valtį kažkaip ir prie vandens nusivežti reikia, priekabos reikia. Antra vertus, jūsų šitą mašinėlė vargu ar patemps priekabą su valtimi, paimkite kokį džipą... na va, ir taip toliau... Šiandien dar per pietus jis ateis, kažko dar nepasiėmė.
Taigi ateina tas pirkėjas per pietus, savininkas laukia jo išskėstom rankom:
- Klausykit, sako, jūs tikrai tada atėjote tik meškerės pirkti?
- Teisybę sakant, ne... Atėjau pirkti žmonai tamponų. O tas jūsų pardavėjas
sako:
- Vis tiek jums savaitgalis sugadintas, tai bent meškerę nusipirkit...

trečiadienis, gruodžio 07, 2005

Rusai ir Kinijos demografija

Kinijos valdžia susirūpino dėl šalyje stipriai padidėjusio gyventojų skaičiaus ir prieaugio, tai paskelbė atvirą konkursą kastravimo namų statybai. Na iš karto japonai pastato savo visą paviljoną Ir skelbia:
"Pas mus per dieną bus atlikta 5000 kastravimo operacijų!!!!!!"
Kinijos valdžia nuskrenda, pažiūri... Visai nieko... galvoja. Na... Amerikiečiai irgi nesėdi rankų sudėję. Pastato savo fabriką ir skelbia:
"Pas mus per dieną bus atliekama po 10000 kastravimo operacijų!!!!!!"
Kinijos valdžia vėl nuskrenda pasižiūrėt. Oooooo... jau visa neblogai...Na ir rusai... Skelbia:
"Pas mus per diena bus atliekama 15000 kastravimo operacijų"
Kiniečių valdžia išsižiojo... Nagi nagi nagi... Kas ten per stebuklai...? Nuskrenda... Žiūri - plynas laukas. Jame stovi 15000 kiniečių ir vienas rusų seržantas. Seržantas šaukia:
- Kelnes nusimaut!!!!!!!, kairėn!!!!!!!!, kaimyno kiaušius apžiot!!!!!
Pats prieina prie paskutinio ir rusišku kerzavu į sėklides jobtttt... pasigirsta garseliai:
- Krimst krimst krimst....

Informacinės technologijos

2040-ieji metai. Korporacija "Microsoft", 40 metu išbuvusi kompiuterijos monopoliste, tapo pagrindine genetinių ir medicininių technologijų kūrėja. Gatve eina žmogus, staiga jam suskausta širdį ir akyse pasirodo užrašas: "Jūsų organizme įvyko klaida. Sustabdykite visus gyvybinius procesus, numirkite ir gimkite iš naujo. Pasikartojus klaidai, kreipkitės į savo tėvus".

Sisteminis administratorius pakliuvo i teismą už sunkų kūno sužalojimą.
Teisėjas klausia:
- Už ką jūs sumušėte nukentėjusįjį?
- Kaip tai už ką? Įsivaizduokit, grįžtu po atostogų į darbą, visą dieną tik tą ir tedarau, kad trinu visokius reklaminius laiškus... Vakare susiruošiu namo... Vos išėjusį iš ofiso, mane sustabdo tas vyrukas ir klausia "Gal norėtumėte pasididinti savo draugužį 10 centimetrų?"

Neseniai mokslininkai sukūrė intelektualų šaldytuvą, kuris prijungiamas prie interneto ir automatiškai gali užsakyti prekes. Bet tas prakeiktas gelžgalis brauzina tik po pornosaitus, o iš maisto užsakinėja vien agurkus ir bananus!

antradienis, gruodžio 06, 2005

Ūkininkas

Vienas ūkininkas i turgų kas rytą atveždavo 5 bidonus pieno. Jo kolegos nuolat stebėjosi tokiais kiekiais, nes žinojo, kad tas augina tik 5 karves. Vieną kartą nutarė jo paklausti, kaip jis tiek primelžia. Ūkininkas atsake:
- Taigi viskas labai paprasta. Ryte užeinu į tvartą ir klausiu karvių: "ką šiandien duosite, pieno ar mėsos?".

pirmadienis, gruodžio 05, 2005

Globalinis atšilimas

Vyras ir žmona

Žmona - vyrui:
- Klausyk, norėčiau su tavim susitarti dėl vieno dalyko. Kai aš išeinu iš vonios kambario ir ant mano galvos rankšluostis, žinok, kad aš tavęs nenoriu. Jei ant mano galvos nėra rankšluosčio, suprask, kad aš noriu tavęs.
Vyras:
- O'key. Bet norėčiau ir aš tau kai ką paaiškinti. Jei aš išeinu iš vonios kambario su trauzais, žinok, aš tavęs nenoriu. Jei be trauzu, žinok, kad man dzin ... kas tau ant galvos.


Vyras grįžta namo pietų. Žmona plauna koridorių, vyras negali praeiti ir sako žmonai:
- Patrauk savo kombainą, negaliu praeiti.
Žmona, nieko nesakiusi, pasitraukia į pašalį.
Vakare, atsigulus miegoti, vyras pradeda meiliai glostinėti žmoną. Ši jam rėžia:
- Nevark, aš dėl vienos varpos kombaino nejungsiu.


Chebra po pirties rengiasi. Vienas maunasi pėdkelnes...
- Nuo kada pėdkelnes nešioji?
- Nuo to laiko, kai žmona jas mašinoj rado...
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai