penktadienis, lapkričio 04, 2005

Lygintuvas iš 12-o aukšto

Prireikė bachūrui iš pirmo aukšto lygintuvo. Nusprendė pas pažįstamą kaimynę pasiskolinti. Kaimynė gyveno 12-am aukšte. Lipa laiptais ir galvoja: "Nu va - užlipsiu. Paskambinsiu į duris. Ji atidarys. Pakvies užeiti. Pavaišins kava. Paskui kokio brendžiuko prie kavos. Degtinės. Užsibūsiu. Kalbėsim. Bučiuosimės. Karšta naktis. Tapsim meilužiais. Apsiženysim. Vaikai. Ji man atsibos. Susirasiu meilužę. Ji mane užklups. Išstums iš 12 aukšto. Ligoninė. Visas gyvenimas invalido vežimėlyje. Ji, aišku, mane paliks." Taip begalvodamas ir užlipo. Paskambino į duris. Kaimynė atidaro, šypsosi.
Vyras, susinervinęs:
-Nu ir eik tu šikt su savo lygintuvu!

Mokykliniai

Petriuk, kuo būsi užaugęs?
-Karininku.
-Bet gi tave gali užmušti.
-Kas gali?
-Priešas.
-Tada aš būsiu priešas.

Muzikos mokytoja klausia Petriuko:
-Petriuk ar žinai šiuos žmones: Mocartą, Bachą, Haidną?
-Mokytoja, o ar jūs žinot Storą, Vycka ir Batoną?
-Ne...
-Tai ko čia savo chebra gąsdini???

Supykęs mokytojas klasei:
-Kas save laikote kvailais, atsistokit.
Visi tyli. Antrą kartą vėl klausia to paties. Po kiek laiko atsistoja Petriukas.
Mokytojas:
-Ką, Petriuk, tu save kvailu laikai?
-Ne, mokytojau, tiesiog negražu, kad vienas stovite.

ketvirtadienis, lapkričio 03, 2005

Stalinas

1937-ieji metai. Josifas Stalinas nuvažiuoja į mokyklą aplankyti mokinių, papasakoti jiems apie komunizmą ir pan. Ateina į vieną klasę ir pradeda kažką pasakoti. Vaikams nuobodu, jie ima knapsėti. Tai matydamas, Stalinas iš monologo pereina į dialogą:
- Sakykit, vaikučiai, gal turite kažkokių klausimų?
Ranką pakelia Petia:
- Taip, turiu tris klausimus.
- Sakyk, - leidžia Stalinas.
- Pirma: Kas nužudė Kirovą? Antra: Kodėl žmonės šalyje taip skursta? Trečia: Kodėl šalyje nuolat pažeidžiamos žmogaus teisės, vykdomi trėmimai? Stalinas išbąla, jį išpila šaltas prakaitas, bet staiga suskamba skambutis, vaikai pašoka ir išbėga iš klasės. Kitos pamokos pradžioje Stalinas
pratęsia:
- Na, ar dar kas nors turite man klausimų? Ranką pakelia Maša:
- Taip, turiu penkis klausimus.
- Sakyk, - leidžia Stalinas.
- Pirma: Kas nužudė Kirovą? Antra: Kodėl žmonės šalyje taip skursta? Trečia: Kodėl šalyje nuolat pažeidžiamos žmogaus teisės, vykdomi trėmimai? Ketvirta: Kodėl skambutis nuskambėjo 20 minučių anksčiau? Penkta: Kur dingo Petia?

trečiadienis, lapkričio 02, 2005

Advokatai

Du advokatai užeina į bariuką, užsisako gėrimus ir išsitraukia sumuštinius.
- Atleiskite, - sako barmenas, - tačiau pas mus negalima valgyti savo maisto.
Advokatai susižvalgo, gūžteli pečiais, ir susikeičia sumuštiniais...

Microsoft prieš General Motors

Bill Gates pareiškė: "Jei "General Motors" būtų ištobulinę technologijas taip pat, kaip kompiuterių industrija, tai šiandien mes visi važinėtume automobiliais, kurie kainuoja 25 dolerius, o su 1 galonu benzino nuvažiuoja 1000 mylių".

"General Motors" vadovas p. Welchas išplatino tokį pranešimą spaudai:

"Jei GM būtų išplėtojusi tokias technologijas kaip "Microsoft", tai mes važinėtume automobiliais, kurie turėtų tokias savybes:

1. Jūsų automobilis be jokios aiškios priežasties dukart per dieną patirtų avarijas.

2. Kiekvieną kartą, kai gatvėse būtų naujai nužymimos linijos, reikėtų pirkti naują automobilį.

3. Kartkartėmis automobilis greitkelyje be jokios priežasties tiesiog užgestų, bet tai būtų laikoma normaliu dalyku, variklis butu užvedamas ir važiuojama toliau.

4. Atliekant tam tikrus manevrus, pavyzdžiui, posūkį į kairę, automobilis užgestų ir daugiau nebeužsivestų. Reikėtų iš naujo permontuoti variklį.

5. Automobilyje galima butu sėdėti tik vienam žmogui, nebent nusipirktum "Car95" arba "CarNT". Bet tada reikėtų mokėti už kiekvieną sėdynę atskirai.

6. "Macintosh" gamintų automobilius, kurie naudoja saulės energiją, yra patikimi, penkis kartus greitesni ir du kartus lengviau vairuojami, tačiau jie važinėtų tik 5 procentais kelių.

7. Kontrolinės tepalo, temperatūros ir akumuliatoriaus lemputės būtų pakeistos viena perspėjamąja lempa "Esminis variklio gedimas".

8. Naujos sėdynės reikalautų, kad visų užpakalio dydis butu vienodas.

9. Oro pagalvė prieš suveikdama paklaustų: "Ar jūs įsitikinęs?".

10. Kartais automobilis be jokios aiškios priežasties jus užrakintų viduje. Atsirakinti butu įmanoma tik panaudojus tokią kombinaciją: vienu metu reikėtų traukti durelių rankenėlę, sukti degimo raktelį ir viena ranka laikytis už radijo antenos.

11. GM verstų jus kartu su kiekvienu automobiliu pirkti firmos "Rand McNally" (GM antrinė firma) žemėlapių paketą, net jei jums šitie žemėlapiai nereikalingi ar nepatinka. Jei jūs šitos papildomos įrangos atsisakytumėte, automobilis iškart taptų 50 procentų (arba dar daugiau) lėtesnis. Be to, dėl šios priežasties GM taptų teisminio nagrinėjimo objektu.

12. Kiekvieną kartą, kai GM pristatytų naują automobilį, vairuotojai turėtų iš naujo mokytis vairuoti, kadangi joks įrenginys ir jungiklis nebūtų toje pačioje automobilio vietoje kaip kad ankstesniuose modeliuose.

13. Norint užgesinti variklį, reikėtų spausti mygtuką "Start".

antradienis, lapkričio 01, 2005

Brolis ir pornucha

Kalbasi du informatikos studentai:
-Žinai, vakar brolis vėl buvo prie mano kompo prilindęs ir pornuchą žiūrėjo...
-Iš kur žinai?
-Pelė kairėje pusėje..
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai